PRAHA, Óčko TV

4. března 2012 v 20:31 | Allien.9 |  Tady věříme

PRAHA, Óčko TV (by anonym)

O tom, že jsou fanoušci "Sherlocka" snad všude, jsem se přesvědčila už několikrát, ale přesto mě dnešek opět překvapil. Mile.:-)

Kolem půl páté mi skončil film, takže jsem začala přepínat programy a nakonec jsem zakotvila na Óčku, kde zrovna hráli jednu z mých oblíbených písniček. Ani ne za 5 minut jsem zpozorněla, neboť ve spodní části obrazovky, kde právě nabíhal "Sexymeter", se objevilo jméno "Sherlock".

První, co mě napadlo, bylo "prostě fanda, který použil tuhle přezdívku" a náramně jsem se bavila, protože kromě parádních 92% se objevil více než trefný komentář "Co zkusit showbusiness? O někom tak sexy by se měli dozvědět.".XD

Když jsem si tyto dvě větičky poznamenala, podívala jsem se na obrazovku znovu, a co nevidím, "Sherlocka" vystřídal "Moriarty". Bohužel ani u Óčka neměl Sherlockův protivník úspěch a musel se spokojit jak s mizerným počtem procent, tak s nemilosrdným verdiktem "Ty jsi po prvotřídní kalbě, co? Běž si dát sprchu a vyspi se z toho.".XD

Poznamenala jsem si i tyto dvě překrásné věty a tak tak jsem koutkem oka stihla zachytit mizejícího "Mycrofta", jehož překvapivě kladné hodnocení znělo "Zdá se, že když se rozdával sex-appeal, ty jsi stál na začátku fronty.".:-)

Fanoušci zkrátka umějí překvapit, pobavit i potěšit zároveň, jen mě mrzí, že odesílatel SMS zpráv pozapoměl na chudáka Johna (pokud jsem ho přehlédla, tak se dotyčnému autorovi omlouvám, ale myslím, že ne)...:-)
.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama