Duben 2012

Třetí sraz českých Sherlockians

28. dubna 2012 v 0:33 | Allien.9 |  Srazy a akce

První dva srazy jsem zmeškala, třetí už jsem si ale ujít nenechala.;-)

Dorazilo celkem 16 lidí (z toho jeden jediný kluk) a musím říct, že jsem se skvěle bavila. Prodávaly se placky, psaly se vzkazy, lepily se plakáty a natáčelo se video k Benedictovým blížícím se narozeninám...

Co víc si přát? Snad jen toho Benedicta. (♥) Nebo spíš Martina? (♥)

.

BAFTA 2012 (nominace)

26. dubna 2012 v 2:20 | Allien.9 |  BBC Sherlock

A je to tady. Konec světa se už asi vážně blíží aneb 2. série "Sherlocka" není nominována na letošní BAFTU. Upřímně? Nechápu... První série suverénně vyhraje a druhá nemá ani pitomou nominaci? Zkrátka nehoráznost.

Malým bolestným jsou 3 single nominace pro Benedicta "Sherlocka" Cumberbatche, Martina "Johna" Freemana (ten mimochodem loni vyhrál) a Andrewa "Jamese" Scotta.

Předávání proběhne 27. května, tak držme klukům z Baker Street palce. V proměnění všech tří nominací nevěřím, alespoň jeden z této trojky by ale vyhrát mohl.:-)"And BAFTA goes to..." (Benedict Cumberbatch? Martin Freeman? Andrew Scott?)
.

"I hate Sherlock"

17. dubna 2012 v 20:51 | Allien.9 & Anča |  Nezařazeno

Kamarádka/spolužačka z ČZU se o hodině nudila a poslala mi papírek s následujícím vzkazem - "I hate Sherlock". Pěkné, že? Mít v tu chvíli po ruce psa Baskervillského, tak ho asi vypustím...XD


No jo, no. Ne každý holt dokáže ocenit skutečné seriálové veledílo.;-)
.

"Sherlock" na DVD již brzy

12. dubna 2012 v 23:21 | Allien.9 |  Novinky atd.

Takže ještě jednou a snad už i naposledy...

Toužíte-li mít první sérii britského "Sherlocka" na DVD (mám samozřejmě na mysli originální, nikoli přepálenou), budete mít podle všeho hned dvě varianty nákupu.

X

PRVNÍ VARIANTA: Jednotlivé díly vyjdou samostatně, přičemž cena jednoho DVD bude solidních 99 Kč. První díl s názvem "Studie v růžové" se v éteru objeví 1.5. 2012, zbylé dva díly vždy o týden později (tzn. 8.5. a 15.5.). Proč si distributor zvolil zrovna státní svátky netuším, ale je to tak.;-)

DRUHÁ VARIANTA: Celá série vyjde jako komplet tří DVD, přičemž cena tohoto kompletu bude solidních 299 Kč. V prodeji bude od 7.5. 2012.:-)

Na své si přijdou jak fanoušci originálu, tak dabingu (bude se jednat o dabing ČT1, nikoli AXN), "fanoušci" bonusů budou mít ale smůlu - to už bychom chtěli po českých distributorech asi vážně moc.;-)


Máte-li zájem, objednávejte:
(Popron)
(FilmCity - tady už mám objednáno)
.

PRAHA, Královice

7. dubna 2012 v 18:03 | Allien.9 |  Tady věříme

PRAHA, Královice (by Allien.9)

Pivli, která mi poslala fotku svého překrásného hrnečku s motivem "Sherlocka", mě pohnula k vytvoření vlastního. Původně jsem sice chtěla také hrneček, ale nakonec jsem si to rozmyslela (za prvé jich mám spoustu a za druhé nemůžu přestat používat ten od Kačenky...) a nechala si udělat tričko.:-)

Jedna kamarádka/spolužačka z ČZU mi po svléknutí mikiny sice řekla, že "už fakt potřebuju pomoc", ale - soudě dle mnoha zaujatých pohledů ostatních studentů - má moje "L-S-J" tričko docela úspěch.XD


A ještě malá inspirace uživatelkou Hate:


.