Třetí řada: Co už "víme"?

11. června 2012 v 18:57 | Allien.9 |  Novinky atd.

Co už víme o novém "Sherlockovi"? Moc toho není, ale pro přehled to stačí.;-)

Takže... Sherlock se vrátí.:-) JAK se vrátí můžeme prozatím pouze odhadovat, ale jisté je, že se mu jeho "plán" vydařil na jedničku a obelstil všechny, které obelstít potřeboval. Nebo ne? KDO mu pomohl odvážný plán uskutečnit je taktéž ve hvězdách, ale budou-li se tvůrci držet knih, bude to Sherlockův starostlivý bratr Mycroft. Nebudou-li se jich držet, bude to podle mého stejně Mycroft a s ním ještě Molly H., ale to už je opravdu pouze můj odhad.;-)

První epizoda, která bude mimochodem vycházet z povídky "Prázdný dům", bude zaměřena především na lidvidaci Moriartyho stoupenců (a neméně nebezpečného Sebastiana Morana), jež ani po smrti svého "vůdce" nespouštějí oči z Baker Street. Co kdyby se Sherlock náhodou objevil, že?:-)

Otazníky se pomalu rozplývají i nad opětovním shledáním obou hlavních hrdinů. Pokud patříte mezi ty, kteří by přivítali nějaký bližší kontakt (mám na mysli docela obyčejné objetí), budete nejspíš - tak jako já - lehce zklamáni. Podle Marka Gatisse bude totiž jejich první společná scéna připomínat spíše Skandál v Belgravii, konkrétně pak scénu "Punch me in the face." (viz velmi výstižná animace níže).


A co řekl Andrew Scott na otázku, zda se Moriarty vrátí i ve třetí sezóně? "Bylo by pro něho těžké se vrátit, ale nic není nemožné..."Tak co, těšíte se? Já strašně.;-)

Natáčení by mělo odstartovat na začátku příštího roku (možná dokonce v lednu), premiéra je prozatím stanovena na léto 2013 - časem zkonkretizuji.:-)
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama